Biz Sizi DÜŞÜNELİM, ONLAR Sizi Konuşsunlar..

Biz web tasarım ve çevrimiçi geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

About us

Biz profesyonel hizmetler sunuyoruz.

En iyi düşünce

MY AJANS alanında uzman kadrosuyla, kalıcı ve kaliteli çözümler üreterek, çalışma hayatına emin adımlarla devam etmektedir. Ajans olarak, grafik-tasarım, prodüksiyon, fuarcılık ve daha bir çok konu başlığı altında topladığımız iş alanlarımız ve uzman kadromuzla firmanızın her zaman daha iyiye ve daha ileriye gitmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

Internet Marketing
İnternet Reklamcılığı

İnternet kullanıcılarının her geçen gün arttığı günümüzde, internet üzerinden yapılan reklamlar da daha geniş hedef kitlelere ulaşmaktadır. Dünyadaki arama motorları içinde en büyük paya sahip olan Google’da reklam vermek pazarlama hedeflerinize en kısa yoldan, değişik reklam modelleri ve düşük maliyetle ulaşmanız anlamına gelir.

Google Reklamları Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında Google arama sonuçları sayfasındaki arama sonuçlarının sol üzerinde ve sağ tarafında görünür. Ziyaretçiler reklamınıza tıklar ve işletmenizin web sayfasına bağlanır. Böylece sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili çok geniş bir kullanıcı kitlesine reklamlarınızı göstermiş olursunuz.

Google Awords Reklam hizmetini en hızlı ve ekonomik bir şekilde Google tarafından sertifikalandırılmış şirketimizden alabilirsiniz. Reklam kampanyalarınızın açılması, yayınlanması anahtar kelimelerinizin analizi ve reklamın optimizasyonu Google Sertifikasına sahip uzmanlarımız tarafından yapılır. Dönüşüm takibinizi yaparız, Anahtar kelime performanslarını izleriz, Tıklama başı maliyetleriniz azalır. Reklamınızın kalite puanı yükselir, Daha az bütçe ile daha uzun süreli reklam yaparsınız.

Internet Marketing
Website Tasarım

İnternet çağımızın en büyük yeniliği ve erişilebilir en büyük pazarıdır. İnternet şu an bilgi paylaşımının ve araştırılmasının en popüler yoludur. İnternet üzerinden verilen servisler, hem servis veren, hem de alan için diğer sistemlere göre çok daha ucuz, kolay ulaşılabilir ve rekabetçidir.

 • Web sitesi sahibi olarak reklam ve pazarlama anlayışınızı geliştirebilirsiniz.
 • Profesyonel bir web sayfası dizaynı ile firma prestijinizi arttırabilirsiniz.
 • Sanal ortamda oluşturacağımız showroom ile ürün veya hizmetinizi hedef kitleye en etkili ve görsel yoldan sunabilirsiniz.
 • Internet sitesi sahibi olursanız 7/24 ulaşılabilir olursunuz.
 • Çeşitli görsel animasyonlarla ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkarabilirsiniz.
 • Internet üzerinden kampanyalarınızı daha geniş kitleye kısa sürede duyurabilirsiniz.
 • Ürün veya hizmetlerinizin içeriği ve de fiyatları hakkında bilgi verebilirsiniz.
 • Müşterinin size gelmesine gerek kalmadan siz müşteriye ulaşmış olursunuz.
 • Müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.
 • Ürünlerinizi internet sitesi üzerinden pazarlayabilirsiniz (e-ticaret).
 • Web sayfalarını yazıcadan çıkartarak broşür olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.
 • Zaman kavramını değiştirebilir websitesi üzerinden az iş gücüyle çok iş yapabilirsiniz
Internet Marketing
Marka Tescil Hizmetleri

Marka, bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajlarının gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretleri içerir.

Ortak Marka : Üretim veya ticaret veya hizmet işletmelerinden oluşan, bir gurubun mal veya hizmetlerini diğer işletmelerin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işarettir.

Garanti Markası : Marka sahibinin kontrolü altında bir çok işletme tarafından o işletmelerin ortak özelliklerini, üretim usullerini, coğrafi menşelerini ve kalitesini garanti etmeye yarayan işarettir.

Ticaret Markası : Bir işletmenin imalatını ve/veya ticaretini yaptığı malları, başka işletmelerin mallarından ayırt etmeye yarayan işarettir.

Hizmet Markaları : Bir işletmenin hizmetlerini diğer işletmelerin hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan işarettir.

Internet Marketing
Dijital Baskı Hizmetleri

Şirketimiz her tür dijital baskı (kağıt, poster, vinil, polyester, folyo, film vs.), renkli ve siyah beyaz fotokopi, ozalit, kart sistemleri, branda, lazer kesim, kaşe, kartuş dolumu, ciltleme, tarama ve ofset baskı alanlarında hizmet vermektedir.